System Schwinn® Authentic Cycling™ Series  jest oparty na jednej prostej zasadzie: wierzymy, że jazda na rowerze stacjonarnym powinna dostarczać takich samych wrażeń, jak jazda tradycyjnym rowerem na świeżym powietrzu. Kochamy uczucie pokonywanej trasy, lubimy brzmienie pracującego roweru, a przede wszystkim uwielbiamy dobry trening.
Jazda na rowerze jest drugą, najbardziej popularną formą treningu na świecie. Wiemy więc, że wiele osób czuje to samo!

Mając to na uwadze, zebraliśmy informacje od setek instruktorów fitness i samych użytkowników na całym świecie, aby stworzyć nową linię produktów. Wynikiem tych badań są rowery, w których zastosowaliśmy  rewolucyjny system oporu powietrza oraz system idealnego dopasowania do użytkownika. Dodatkowo doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bardzo funkcjonalne konsole, które zapewniają pomiarowanie i śledzenie wyników użytkownika. Opracowaliśmy również programy instruktorskie, które są motywacją do treningu. Dostosowane są one do kondycji i możliwości różnych grup użytkowników. Pomagają instruktorowi fitness w prowadzeniu zajęć. Dodatkowo sposób korzystania ze sprzętu jest intuicyjny i zrozumiały dla początkującego użytkownika Dzięki naszym produktom trening jest atrakcyjniejszy i zabawniejszy.

Serią Schwinn® udowadniamy, że jesteśmy zaangażowani w projektowanie rowerów, które zapewniają zarówno autentyczne doznania dla użytkowników oraz trwałe korzyści dla studia fitness i ich właścicieli.

Nasze produkty dostarczają użytkownikowi informacji zwrotnej, motywują do działania, wskazują odpowiedni sposób jazdy i całego treningu. Są naszym najmądrzejszym projektem i najlepszym rozwiązaniem dla Twojego studia fitness.

Nazwaliśmy naszą linię Schwinn® Authentic Cycling™ Series, ponieważ uważamy, że jest to najlepsza forma treningu dostępna w pomieszczeniach.

Wypróbuj nasz sprzęt, a na pewno się z nami zgodzisz!.